AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR NEOROL

 

WIOSENNA PROMOCJA!

Przy zakupie 4 worków dowolnych produktów dla drobiu przydomowego - łopatkę do paszy otrzymasz gratis!

Z roku na rok staramy się sukcesywnie powiększać naszą ofertę skierowaną dla Was!
Nowością w ofercie firmy Rolfa na ten rok jest wprowadzenie kolejnych produktów dla drobiu przydomowego firmy NEOROL:

DKM Start - pasza dla młodych kur niosek - na okres odchowu 0-7 tyg. Charakteryzuje się wysokim poziomem białka i aminokwasów, dzięki czemu młody ptak bardzo intensywnie rozwija się i przyrasta.

DKM Wzrost - pasza na drugi okres odchowu, od 8 do 20 tyg. życia, posiada optymalny dla tego przedziału wiekowego poziom aminokwasów i białka. Pozwala na swobodny i poprawny rozwój szkieletu oraz narządów wewnętrznych, nie obciążając ptaka zbyt dużą masą ciała.

KB-1 Starter - pasza dla kaczek i gęsi. Powinna być stosowana od pierwszego dnia do 3 tyg. życia. Odpowiednio dobrany zestaw witamin i mikroelementów dostarczonych w paszy zapewnia prawidłowy rozwój układu kostnego oraz organów wewnętrznych u młodych ptaków. Aby była łatwiej przyswajalna i lepiej pobierana ma postać kruszonki. 

KB-2 Grower - pasza na dalszy okres odchowu, powyżej 3 tyg. życia, może być stosowana do końca tuczu. W porównaniu z paszą na pierwszy okres odchowu ma niższy poziom białka, za to wyższy poziom energii zgodnie z zapotrzebowaniem rosnących ptaków. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu pozwala na poprawne ukształtowanie się szkieletu oraz przyrostu masy mięśniowej. Pasza w formie granulatu.

Nowością od firmy Neorol na nowy sezon jest dodatek mieszanki suszonych ziół: pokrzywy, jeżówki, czosnku, goździków oraz babki lancetowatej, a także polskich zbóż ekologicznych.