AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR NEOROL

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowny Kliencie,
w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną panującą w Polsce, w celu walki z rozprzestrzenianiem się wirusa, postanowiliśmy wprowadzić zmiany w obsłudze klienta na najbliższe 14 dni.

W celu zapewnienia bieżącego zaopatrzenia w pokarm Waszych zwierząt musieliśmy podjąć trudną dla nas decyzję.

Po wielu godzinach przemyśleń postanowiliśmy:

1.) W trosce o bezpieczeństwo wszystkich, w celu ograniczenia kontaktu bezpośredniego, dla zakupów w siedzibie firmy wprowadzamy telefoniczną rezerwację towaru. Przed zakupem prosimy o zamówienie towaru pod numerem telefonu 65 572 24 09. Po złożeniu zamówienia towar zostanie opisany, a następnie wystawiony przed wejściem do firmy. Na stoliku zostanie ustawiona kasetka, do której prosimy odłożyć odliczoną kwotę za zakupy. Będzie także możliwość płatności zbliżeniowej.

2.) Nadal możliwe będą zamówienia towaru na dowóz. Towar dostarczany i rozładowany będzie przez nas we wskazane w gospodarstwie miejsce. W celu ograniczenia kontaktu prosimy o zostawienie w widocznym miejscu odliczonej kwoty.

3.) Zmianie ulegną także godziny otwarcia. Odbiór osobisty towarów na miejscu będzie obsługiwany w godzinach 8:30 – 15:00. Zakupy na dowóz będą dostarczane w godzinach 15:00 – 18:00.

O wszystkich nowych decyzjach będziemy informować na bieżąco.
Liczymy na zrozumienie. Dbajcie o siebie i bliskich!